Optika - Regina Koubová

Ningrova 159/4
397 01 Písek

Vyšetření zraku a předepsání brýlí nebo kontaktních čoček

Svěřte se do péče našich zkušených optometristů

Na základě přesného měření zraku za pomoci moderních přístrojů zjistíme, jestli trpíte některou z tzv. refrakčních vad. Získáme také parametry vaší rohovky a předního segmentu oka. Tyto údaje jsou pro nás velmi důležité, na jejich základě vám vybereme ideální kontaktní čočku nebo předepíšeme brýlová skla.

Jednou až dvakrát měsíčně nabízíme měření refrakce zkušeným lékařem, a to i bez poukazu.

 

Objednejte se na měření zraku, ať se vám můžeme naplno věnovat

Potřebujete poradit s výběrem těch správných brýlí?

Pak už vám jen pomůžeme vybrat skla podle vašeho životního stylu. Máme čirá, sluneční, ale i samozabarvující. Některá jsou určená speciálně pro řidiče, jiná pro dnešní digitální svět plný obrazovek. Popovídáme si s vámi a doporučíme vám, která skla od předních světových výrobců by byla vhodná právě pro vás. Brzy poté si můžete vyzvednout hotové brýle, upravené vám na míru.

Na vašem zraku nám opravdu záleží, proto neprodáváme univerzální brýle na čtení ze supermarketů. Takové čtecí brýle korigují jen dioptrie, a to stejné pro obě oči. Navíc neberou v úvahu individualitu jejich nositelů. Každý z nás má různou vzdálenost zornic a hotové brýle nám tak mohou způsobovat bolest očí a nerovnováhu očních svalů. Podle ČOI mohou hotové čtecí dioptrické brýle dokonce způsobit primární poškození zraku. Raději neriskujte své zdraví a pořiďte si kvalitní brýle zhotovené přesně pro vaše oči.

Toužíte po kontaktních čočkách?

Na základě první fáze vyšetření zraku na přístrojí autorefraktokeratometr od firmy Essilor vám aplikujeme vybrané kontaktní čočky a po 15 minutách zkontrolujeme na štěrbinové lampě, jestli správně sedí, nebo jestli budete potřebovat jiný typ. Korekci na blízko doměřujeme na přístroji optoprox, také od firmy Essilor. Jakmile víme, že je pro vás daná čočka ta pravá, naučíme vás, jak ji aplikovat.

Nezapomeneme vám ještě vysvětlit správné používání kontaktních čoček a péči o ně. Věnujeme vám také startovací balíček, ve kterém najdete pár kontaktních čoček přesně pro vás, roztok, do kterého je vždy uložíte, když je nebudete mít na očích, pouzdro a průkaz nositele. Tím ale pro nás péče o vaše oči nekončí. Do 14 dnů od aplikace zkontrolujeme, jestli je vše v pořádku a čočky vám skutečně vyhovují.

 

Objednejte se na vyšetření a aplikaci kontaktních čoček

Váš zrak nám pomáhají vyšetřit moderní přístroje

Přesného měření zraku nám pomáhají docílit moderní přístroje od tradičního výrobce Essilor, který se oční péči věnuje už více než 160 let a neustále investuje do vývoje.

Při vyšetření zraku používáme autorefraktokeratometr, měření a zkoušení ve zkušební obrubě provádíme na optotypu a doměření korekce na blízko na přístroji optoprox.

V naší práci nám pomáhají také přístroje Nautilus a Visiofice nebo tablet s programem EyeRuller.

Sleva 30%

Nenechte si ujít sluneční brýle se slevou! Léto ještě zdaleka nekončí! 

Také pro Vás máme připravenou slevu na čočky Crizal. 

Těšíme se na Vás!

Nová otevírací doba

Od 26.10.2020

Po - Pá 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00
So

Zavřeno

Ne

Zavřeno

 

Nový web a logo

Chceme se stále zdokonalovat. K tomu patří i nové webové stránky. Budeme vás pravidelně zásobovat informacemi o novinkách v našem oboru, upozorňovat na různé akce.

Měření optometristou

V naší optice je celoročně přítomen optometrista, který Vám profesionálně změří zrak. Objednávky přijímáme telefonicky nebo přes náš rezervační systém. Těšíme se na vás!