Optika - Regina Koubová

Ningrova 159/4
397 01 Písek

O nás

Oční optika - Regina Koubová

Neslouží vám už zrak jako dřív a cítíte, že potřebujete dioptrické brýle nebo brýlové čočky? Nebo toužíte po slunečních brýlích, které budou nejen úžasným módním doplňkem, ale zároveň vám poskytnou tu nejlepší ochranu před slunečními paprsky? Pak zavítejte do naší rodinné optiky. Rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení přesně pro vás.

K dispozici máme ty nejmodernější přístroje pro diagnostiku vašich očních vad a naši optometristé se opírají o letité zkušenosti. Vždyť jsme tu pro vás už 20 let!

Naše Oční optika - Regina Koubová se nachází přímo v centru píseckého dění. Lemují ji Velké náměstí, Alšovo náměstí a Havlíčkovo náměstí. Určitě nás snadno najdete a návštěvu můžete spojit s příjemnou procházkou po městě. Teď už na jeho krásné památky rozhodně perfektně uvidíte!

Platit u nás můžete hotově, platebními kartami nebo poukázkami Sodexo, Unišek, Cadhock, Benefit nebo Benefit+.

Domluvte si návštěvu

Našim zkušeným optometristům záleží na zdraví vašich očí. Můžete se spolehnout na kompletní a vysoce kvalitní péči za pomoci moderního technického vybavení. Nezapomeňte se objednat, aby se vám mohli naplno věnovat.

 

Rezervovat si termín návštěvy

Sleva 30%

Nenechte si ujít sluneční brýle se slevou! Léto ještě zdaleka nekončí! 

Také pro Vás máme připravenou slevu na čočky Crizal. 

Těšíme se na Vás!

Nová otevírací doba

Od 26.10.2020

Po - Pá 9:00 - 12:00, 13:00 - 16:00
So

Zavřeno

Ne

Zavřeno

 

Nový web a logo

Chceme se stále zdokonalovat. K tomu patří i nové webové stránky. Budeme vás pravidelně zásobovat informacemi o novinkách v našem oboru, upozorňovat na různé akce.

Měření optometristou

V naší optice je celoročně přítomen optometrista, který Vám profesionálně změří zrak. Objednávky přijímáme telefonicky nebo přes náš rezervační systém. Těšíme se na vás!